تبلیغات
برو بچ باحال ساوه!! - مطالب هفته دوم آذر 1393

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
بی شک سال 2014، بهترین سال ورزشی کریس رونالدو به حساب می آید. چرا که او جوایز تیمی و فردی زیادی را در این سال از آن خود کرد. آخرین این جوایز، امروز در کمپ والدبباس، توسط "رابرت لی"، رئیس فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال به وی اهدا شد.

رونالدو با زدن 25 گل، 15 گل برای رئال در لیگ قهرمانان و 10 گل برای تیم ملی پرتغال در سال 2014، به عنوان بهترین گلزن سال 2014 در مسابقات بین المللی انتخاب شد.




طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : پنجشنبه 13 آذر 1393 | ساعت 20 و 30 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : عباس رحیمی | نظرات
تظاهرات در نیویورک

به نقل از اسپاتنیک، هیئت منصفه دادگاه شهر نیویورک دانیل پانتالئو افسر پلیسی را که اقدام به خفه کردن اریک گارنر فرد غیرمسلح سیاه‌پوستی که مشکل تنفسی داشت، کرده بود تبرئه کرد.

بر اساس این گزارش، گارنر اوایل سال جاری میلادی در منطقه "استیتن آیلند" نیویورک هنگامی که پلیس برای بازداشت کردنش به وی حمله کرد، بر اثر خفگی از ناحیه گلو جان داد.

در ویدئویی که از نحوه بازداشت مقتول منتشر شده نشان می‌دهد، افسر پلیس دستان خود را دور گردن اریک گارنر حلقه کرده و به‌شدت فشار می‌دهد و فرد سیاه‌پوست نیز فریاد می‌زند: نمی‌توانم نفس بکشم.

خانواده اریک گارنر شب گذشته پس از اعلام رأی هیئت منصفه در بی‌گناهی دانیل پانتالئو، ناامیدی و تأسف خود را نسبت به صدور این رأی اعلام کردند و از تظاهرات کنندگان خواستند تا آرامش خود را حفظ کنند.

مادر اریک گارنر در این باره تأکید کرد: من نمی‌دانم آنها کدام فیلم ویدئویی را تماشا کرده‌اند. بی‌شک این همان فیلمی نیست که ما نیز آن را دیده‌ایم. همسر اریک گارنر نیز در جمع معترضان گفت: من مصمم هستم که عدالت را برای همسرم به دست آورم.

اریک هولدر وزیر دادگستری آمریکا نیز تأکید کرد که وزارت دادگستری تحقیقات فدرال خود را در خصوص "نقض احتمالی حقوق شهروندی" در خصوص مرگ گارنر انجام خواهد داد.

هزاران نفر از مردم در مناطق مختلف نیویورک طی روز گذشته تجمع کردند تا اعتراض خود را نسبت به صدور این رأی هیئت منصفه اعلام کنند. ظاهراً هیچ‌گونه خشونتی در جریان برپایی این اعتراضات مشاهده نشده است. کمیسر پلیس نیویورک در این باره تأکید کرد که حدود 30 نفر در جریان این تظاهرات اعتراض آمیز بازداشت شده‌اند.



ادامه مطلب

طبقه بندی: سیاسی، مطالب خواندنی و دیدنی!،

تاریخ : پنجشنبه 13 آذر 1393 | ساعت 20 و 28 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : عباس رحیمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.