تبلیغات
برو بچ باحال ساوه!! - سردار رضایی: اجازه هیچ‌گونه تعرضی را به مرزهای جمهوری اسلامی نمی‌دهیم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
مرز


سردار قاسم رضایی پیش از ظهر امروز در حاشیه گردهمایی معاونان و فرماندهان مرزبانی سراسر کشور در محل هتل معین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برگزاری این همایش می‌تواند در امنیت مرز‌ها بسیار تأثیر گذار باشد اظهار کرد: در این همایش افزایش تعامل میان مرزبانی و سایر بخش‌های تأثیر گذار حوزه داخلی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه اعتباری که برای مرز‌ها در نظر گرفته شده مناسب نیست تصریح کرد: برای انسداد مرز‌ها 86 میلیارد تومان اختصاص یافته است که این میزان نیز نیاز‌ها را برطرف نمی‌کند.

رضایی با اشاره به اینکه میزان اعتباراتی که برای ساماندهی مرز‌ها نیاز بوده 3 هزار میلیارد تومان است تصریح کرد: نیاز ما در شرایط فعلی به رقمی حدود 8 تا 9 میلیارد رسیده است و باید فکری برای این موضوع کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: مرزبانی کشور در شرایط فعلی با همین امکانات محدود اشراف کامل بر مرزهای کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه سیاست اصلی ما حفظ و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی است خاطرنشان کرد: اجازه هیچ‌گونه تعرض را به مرزهای نظام اسلامی نمی‌دهیم و در این زمینه با تمام قوا ایستادگی می‌کنیم.

رضایی افزود: 85 درصد مرزهای کشور توسط مرزبانی کنترل می‌شود و اگر بخواهیم این امنیت به‌صورت پایدار باقی بماند باید شرایط مناسب اقتصادی را در منطقه حاکم کنیم.

طبقه بندی: سیاسی، مطالب خواندنی و دیدنی!،

تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1393 | ساعت 14 و 31 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : عباس رحیمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.