تبلیغات
برو بچ باحال ساوه!! - مسی: حس کنم بارسا مرا نمی‌خواهند راه دیگری را در پیش می‌گیرم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
لیونل مسی

لیونل مسی پس از عقد قرارداد جدیدش با تیم فوتبال بارسلونا که او را به پردرآمدترین بازیکن دنیا تبدیل کرد، برای اولین بار در دوران حضورش در نیوکمپ حرف از جدایی از کاتالان‌ها به میان آورد.

در جریان بازی هفته گذشته بارسلونا برابر اتلتیکومادرید در نیوکمپ که تساوی دو تیم در آن به معنای رقم خوردن یک فصل بدون جام برای آبی‌واناری‌‌ها بود، هواداران بارسا مسی را که همچون چند هفته گذشته بازی ضعیفی ارائه کرد هو کردند، اقدامی که ظاهراً باعث ناراحتی کاپیتان تیم ملی آرژانتین شده است.

مسی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه اجتماعی اینترنتی ضمن اشاره به قرارداد جدیدش نوشت: «بسیار خوشحالم که می‌خواهم در باشگاه بارسلونا که مانند خانه‌ام است بمانم و این چیزی است که من همیشه گفته‌ام. این مسئولان بارسلونا هستند که درباره آینده من تصمیم‌گیری می‌کنند اما گزینه من ماندن در بارساست، چون هنوز احساس می‌کنم تمامی افرادی که در این تیم هستند مرا می‌خواهند هرچند اگر اینطور نبود راه دیگری را در پیش می‌گرفتم، چون من همیشه تصمیمی را گرفته‌ام که به نفع بارسلونا بوده است».

مسی در ادامه پیام خود همچنین از هواداران بارسلونا به خاطر ناکامی‌های تیم محبوب‌شان در فصلی که گذشت عذرخواهی کرده است: «فقط می‌خواهم از تمام هواداران بارسلونا به خاطر صبر و تحمل‌شان تشکر کنم و قول بدهم که فصل آینده در همان سطحی بازی کنیم که تیمی مانند بارسلونا می‌طلبد و موفقیت‌های بزرگی کسب کنیم».

کاپیتان تیم ملی آرژانتین تصریح کرد: «این فصل شاید آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت و یکی از بهترین سال‌های دوران بازیگری‌ام نبود. با این حال اطمینان دارم که سطح بازی همه اعضای تیم در فصل آینده بالاتر خواهد رفت. در روز آخر ما این شانس را داشتیم که چیزی به دست آوریم اما آن را از دست دادیم».

طبقه بندی: ورزشی،

تاریخ : سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 | ساعت 13 و 07 دقیقه و 25 ثانیه | نویسنده : عباس رحیمی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.